Про нас

Що таке домашня мережа.
Під визначенням "домашня мережа" розуміють кілька квартир і/або будинків, які об'єднані в одну локальну мережу швидкісними каналами Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с). Між будинками встановлюються високошвидкісні канали зв'язку, призначені для об'єднання сегментів мереж. Для надання доступу до Інтернет кожного учасника мережі проводиться настройка апаратного і програмного забезпечення на локальному комп'ютері або роутері клієнта. Домашні мережі останнім часом отримали дуже широке поширення і інтенсивно розвиваються. Це обумовлено нижчепереліченими факторами:

  • вартість підключення порівнянна з вартістю покупки хорошого модему;
  • швидкість роботи в мережі інтернет на порядок вище швидкості, ніж при використанні звичайного модему;
  • Ви не займаєте телефонну лінію, коли працюєте в інтернет;
  • Ви отримуєте унікальну можливість взяти участь в ігрових мережевих баталіях, адже немає противника хитрішого і витонченного, ніж людина;
  • Ви можете брати участь у мережевому спілкуванні, обмінюватися файлами (програми, музика, фільми, і т.п.).

Що є SMELA.COM.UA?
Це домашня локальна мережа комп'ютерів в місті Сміла (Черкаська область, Україна). Наша мережа перша в місті, подібного роду мережу, і на даний момент єдина. Мережа функціонує з серпня 2002 року. Мережа об'єднує кілька мікрорайонів міста і дозволяє користувачам працювати в локальній мережі і отримувати від цього всі принади роботи в локальній мережі (мережеві ігри, обмін файлами, спілкування), і найголовніше мати швидкий доступ до мережі інтернет без використання модему. Зі списком підключених будинків можна ознайомитися тут. До нашої мережі можуть підключитися не тільки домашні користувачі, а й організації. Зі списком наших клієнтів можна ознайомитися тут. Технічні характеристики мережі Підключення користувачів проводитися за допомогою кабелю "кручена пара" на швидкості 10 / 100Мбит / с (залежить від типу мережевого адаптера). Зовнішній інтернет-канал 100 Мбіт / с. Як це працює У нашій мережі немає необхідності телефонувати до провайдера, використовуючи модем, все що вам потрібно це установка мережевого адаптера і його налаштування для роботи в нашій мережі. Ми здійснюємо розводку мережевих кабелів по дому і підключаємо Вас до свого маршрутизатора. Далі ми з'єднуємо будинку між собою і забезпечуємо вихід домашньої мережі в Internet. Вартість Ресурси локальної мережі у нас безкоштовні, платним є лише доступ в інтернет. В нашій мережі ви не чекаєте по 20-30 хвилин поки прогрузити сторінка вашого улюбленого сайту, отже ви не втрачаєте час, не витрачаєте гроші за очікування - ви платите тільки за отриману з інтернет інформацію. З прайс-листом на послуги можна ознайомитися тут.
Що я отримую при підключенні:

  •  Широкосмуговий доступ в Internet (до 100 Мбіт/c);
  • Поштова скринька виду ваше_ім'я@smela.com.ua;

Усе! Ви хочете підключитися? тоді Вам сюди.